کلیه درب های ساختمانی با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا در طرح های نامحدود ور نگهای متنوع ، متناسب با ذوق و سلیقه مشتری تولید و در چهار دسته به شرح ذیل عرضه می گردد:

درب های اتاقی با روکش PVC درب های ورودی ضد سرقت با روکش PVC
درب های کمدی با روکش PVC درب های اتاقی HDF

درب های ضد سرقت ساخته شده از MDF با روکش PVC به ضخامت 12 میلی متر از هر سمت با فریمی ساخته شده از چوب عمل آوری شده و دارای شبکه فولادی از داخل با تزریق فوم که خود عایقی بسیار قوی از نظر آلودگی های صوتی و حرارتی می باشد تولید می گردند.

ضخامت کلیه درب های .رودی و اتاقی به صورت استاندارد 5/4 سانتی متر و در بهای کمدی با ضخامت 3/5 سانتی متر می باشد که از دولایه MDF با روکش PVC در دو طرف و کلاف چوبی روسی در وسط درب تشکیل می شود. ضخامت صفحات MDF با توجه به حجم ابزار و استحکام مورد نظر برای درب های ورودی 14 میلی متر ، در بهایاتاقی 8 میلی متر و درب های HDF اتاقی 3 میلی متر می باشد. با توجه به ضخامت متفاوت رویه ها ، برای رسیدن به ضخامت استاندارد، کلاف چوبی وسط متغیر است.

ماده پر کننده کلاف چوبی وسط درب های اتاقی از پلاستوفوم (یونولیت) که عایق مناسب حرارتی و صوتی می باشد انتخاب شده است و برای درب های ورودی جهت بالا بردن استحکام از شبکه چوب روسی استفاده می شود.

درب های ورودی و اتاقی تا عرض 110 سانتی متر قابل تولید می باشد و درصورت داشتن عرض بالاتر به صورت درب های دو لنگه و یا چند لنگه و در صورت داشتن طول بیش از 240 همراه کتیبه قابل تولید است.